026-34510497 info@parsrazmtolidi.com
پارس رزم تولیدی لباس رزمی

لباس جودو

لباس جودو

لباس جودو:ورزشکارانی که جودو کار میکنند لباسی بر تن دارند به نام جودوگی که در اصطلاح امروزی جودو استفاده می شود. GI به همین معنی یونیفرم است این لباس در سال 1907 توسط استاد کانو طراحی و ساخته شد و بعداً توسط بسیاری دیگر از هنرهای رزمی کپی و به تصویب رسید. لباس جودوی فعلی از رنگ آبی یا سفید (ژاکت جودو) تشکیل شده و شلوار با رنگ ژاکت جودو مطابقت دارد. ژاکت جودو برای تکنیک های گلاویزی و اجرای فنون مناسب و عملکرد طراحی شده است ، بنابراین ضخیم تر و سنگین تر از لباس هایی مانند کاراته است. لباس جودو هم از نظر قیمت و هم از نظر عملکرد به نوع دوخت و پارچه استفاده شده بستگی دارد و این جودو است که براساس مدل مالی و شرایط موجود مدل را انتخاب می کند.

بهترین پارچه های جودو معمولاً از پنبه و پارچه ساخته می شوند. اما سابقه پوشیدن کت و شلوار آبی توسط آنتون یاسینک که ژاپنی نیست اما اولین مدال المپیک خود را در جودو در سال 1986 بدست آورد و از طرف داوران و تماشاگران برای تصمیم گیری آسان در مورد مسابقه پیشنهاد شد که در نهایت پذیرفته شد. این کار انجام شد و ما دو جودوکار هستیم ، یکی به رنگ آبی و دیگری به رنگ سفید.

مردی که جودوی آبی را پیشنهاد کرد به دا ده ارتقا یافت اما کودوکان آن را نپذیرفت ، اگر این طرح او اصلاً راضیت ژاپنی ها را در بر نداشت زیرا استاد بزرگ کانو هنگام طراحی این لباس سفید ، نمادی از پاکی و قداست در ژاپن بود: او سفید را انتخاب کرد نتیجه نوعی پیامد مقدس و معنوی بود که ژاپنی ها را وادار به سازماندهی یک اعتراض گسترده کرد. اما این نتیجه ای نداد ، اما ژاپنی ها اغلب در بیشتر مسابقات داخلی بیشتر از جودو سفید استفاده می کنند و به طور کلی برای راحتی داوران ، یک نوار قرمز به کمربند حریف می بندند که نماد پرچمشان است. اگرچه ورزشکاران ژاپن معمولاً در مسابقات رده های بالا حضور دارد مانند المیک به قوانین بین المللی پایبند هستند اما تمام تلاش خود را می کند تا از آبی پوشان جلوگیری کند.

مواد لباس Judo 600 گرم وزن دارد و یکی از بهترین الیاف کتان است و از دوخت و کیفیت عالی در آغوش گرفتن بدن برخوردار است بنابراین به شما اطمینان می دهیم که علاوه بر کیفیت و ظاهر زیبا از کیفیت نیز راحت خواهید بود در شستشوی مکرر دوام و کیفیت پارچه از بین نمی رود. در جودو این لباس برای استفاده روزمره برا تمرین بسیار مناسب است. نسبت زیاد پنبه در این لباس عرق بدن ورزشی را جذب کرده و در حین تمرین خنک می ماند. تمام قسمت هایی که در حین تمرین سفت می شوند مانند یقه درپوش شانه و همچنین بخشی از شلوار دو لایه زیر زانو دارای دوخت بسیار محکم و حرفه ای است.