026-34528395
پارس رزم

سبک های كاراته

سبک های كاراته سبک های كاراته

نیوفول کنتاکت نوعی سبک نوین و نوآورانه است که در آن تکنیک های سنتی کاراته با کارایی بسیار پایین رد شده و تکنیک های عملکرد بالا در هر دو روش دفاعی و تهاجمی هر دو روش دفاعی و تهاجمی جایگزین شده اند این راه است این یک مهندسی ویژه است تا بتوان در کمترین زمان قوی ترین و سریعترین حمله یا دفاع را انجام داد. این سبک زیبا و هیجان انگیز در مسابقات رینگی بسیار موثر است و از تمام فنون کیک بوکسینگ و موی تای تایلندی استفاده می کند. علاوه بر این این یک تکنیک اساسی و همچنین نوعی زیبایی دارد علاوه بر زیبایی برای مبارزه نیز کاربرد دارد یک سبک رزمی امروزی نوین میباشد.

 کیوکوشین یک سبک از کاراته و یکی از محبوب ترین هنرهای رزمی در جهان است. این رشته در سال 1994-1923 توسط Masutsuo Oyama ، رزمی کار مشهور کره ای تاسیس شد. این رشته با تعدادی از عناصر از جمله تجریبات اویاما و سایر فنون کاراته آغاز شد. کیوکوشین کای ترکیبی از سه کلمه کیوکو بالاترین ،نهایت شین حقیقت، روح و کای گروه و انجمن ترکیب شده است. این قوانین در ابتدا اویاماریو و اویاما کاراته جوجیتسو نامیده می شدند تمرکز بر نبرد واقعی از نزدیک و ضربه با حداکثر قدرت بدون ضربات نمایشی است.

کاراته شینکان را از سبک های دیگر متمایز می کند که کاراته شینکان را از سبک های دیگر متمایز می کند بیشتر سبک های کاراته از همان اصول اساسی مانند درجه بندی کمربند سفید ، ایستادن محترمانه ، ضربات دفاعی و ... استفاده می کنند. تفاوت اما در نحوه بکارگیری این اصول است.

 پروفسور فرهاد وارسته بنیانگذار سبک کانزین ریو در ایران دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم سیاسی از دانشگاه میشیگان در ایالات متحده و لیسانس فیزیک ، شیمی و زیست شناسی از دانشگاه جنوا است. شانون فرهاد ورساتا کمربند مشکی دارد و داور بین المللی است وی کاراته را در سال 1345 تأسیس کرد و در سال 1347 اولین باشگاه کاراته دولتی را در ایران تأسیس کرد و سازمان کاراته کانزن کای را تأسیس کرد. وی در کنگره جهانی 1972 در مسابقات جهانی پاریس به عنوان نایب رئیس فدراسیون جهانی سازمانهای کاراته انتخاب شد.

تکواندو کاراته نینجا کمربند