026-34510497
پارس رزم

لباس تکواندو

لباس تکواندو

لباس تکواندو کج راه فلامنت کبریتی و زنبوری تک و فروش انبوه ارسال به تمام نقاط تماس بگیرید، در میان لباس های مدرن هنرهای رزمی بی نظیر است. در حالی که بیشتر هنرهای دیگر که لباس متحدالشکل استفاده می کنند مانند کاراته جودو و جیو جیتسو برزیل از تنوع شخصی خود در یک دستگاه جی استفاده می کنند تمرین کنندگان تکواندو دوبوک می پوشند. مقداری کراس اوور بین این دو نوع لباس رزمی وجود دارد.

برخی از لباس های کاراته دارای تاپ های کششی بیشتر مانند دوبوک هستند و برخی از دوبوک ها دارای کاپشن های ژاکت بسته بندی شده ای هستند که ما بیشتر با جیس ارتباط برقرار می کنیم. همانطور که گفته شد ، لباس های تکواندو نیز تفاوت های قابل توجهی با این جیس ها دارند که شامل ظاهر سبک عملکرد و حتی تاریخچه است. بیایید نگاهی کوتاه به تأثیراتی که باعث یکنواخت شدن تکواندو در حال حاضر شده اند بیاندازیم.

لباسهای تکواندو به نام توبوک ریشه تکواندو مانند هر چیز دیگری در تاریخ باستان است. اولین نوع توبکی که به تکواندو اختصاص دارد از لباس کره ای باستان به نام "هانبوک" گرفته شده است که از مجموعه سان گی یک پیراهن تکواندو هائی شلوار تکواندو تی کمربند تکواندو. اما بعداً با تأمل بیشتر در مورد ایدئولوژی یین و یانگ و همچنین تمایز بین تکواندو و سایر هنرهای رزمی ، لباس تغییر کرد و به شکل امروزی درآمد.

توبوک تکواندو سنتی دارای یقه باز است پیراهن و آستین راه راه های مشکی نیز دیده می شود. توبوک تکواندوی مدرن به سبک پوکه که یک لباس آشنا برای همه است یک یقه 7 سایز دارد و یک نوار گاه به گاه مشکی دور آن است. پارچه تکواندو کبریتی و زنبوری بزرگسال از پلی استر (35٪) و پنبه (65٪) ساخته شده است ، با طراحی متناسب با کیفیت دوخت مناسب و مقاوم در برابر شستشوی مداوم و همچنین یک فرم کامل منحصر به فرد و کامل است.

رنگ سفید تکواندو توبوک نیز نمادی از صلح و آرامش پاکی سرشت ذات تکواندوکار است. تکواندو دارای دو سبک متفاوت و هر کدام نوع وان مخصوص خود را دارند که کاملاً متفاوت از یکدیگر هستند. حوضه تکواندوی سبک سنتی دارای یقه ای باز است که از چپ به راست مانند کاراته قرار میگیرد. در پایین پیراهن و آستین راه راه های مشکی نیز دیده می شود. لوله تکواندوی مدرن که توسط همه قابل تشخیص است یقه ای هفت سایز دارد که دور آن نوار مشکی است و برای کودکان نوار قرمز و مشکی.

لباس تکواندو دخترانه پسرانه رنگی کبریتی زنبوری

لباس تکواندو دخترانه پسرانه رنگی توبوک نه تنها باید در حین تمرین پوشیده شود بلکه در هر مسابقه ای از مسابقات شهری گرفته تا بازی های المپیک ضروری است. چندین آموزه فلسفه شرقی اساس تکواندو را تشکیل می دهد و این فلسفه تأکید زیادی بر تعادل در زندگی دارد. خیلی ها نمی دانند که چنین فلسفه ای را می توان در ساختار توبوک مشاهده کرد. این لوله از سه شکل هندسی استفاده می کند یک مربع در آستین و شلوار یک دایره در کمربند و یک مثلث.

لباس تکواندو فلامنت کبریتی زنبوری پارچه ای است که از بهترین کتان بلاترین کیفیت پلی استر ساخته شده است با بهترین کیفیت دوخت شکل لانه زنبوری طراحی همسان مقاوم در برابر شستشو پی در پی در بعد از هر تمرین با دوام و همچنین کاملاً بی نظیر در مسابقات بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. لباس تکواندو لباس تکواندو فلامنت کبریتی زنبوری که در این بخش معرفی شده است با کیفیت بسیار بالا یک برند محبوب در بین تکواندو کاران است. همچنین پشت این لباس توری و شلوار فاق کششی وجود دارد که برای لگد زدن بسیار مناسب است.

لباس تکواندو تهران کرج مشکی کج راه فلامنت

لباس تکواندو تهران کرج مشکی طبق نظریه های یین و یانگ سه جز اصلی جهان و سه شکل هندسی مورد استفاده در حوضه دارای معانی مشترک هستند رنگ نماد زمین است. کمربند یک انسان است و بالای پیراهن یک آسمان است شکل کمربند بی پایان نشان دهنده دوره زندگی انسان بین زمین شلوار و آسمان پیراهن است. رنگ سفید توبوک نیز نمادی از خلوص آرامش و سکوت گلوله تکواندوکار است. تکواندو فقط دو سبک دارد و هر کدام نوع وان مخصوص خود را دارند که کاملاً متفاوت از یکدیگر هستند.

تکواندو کاراته نینجا کمربند