026-34510497
پارس رزم

لباس نینجا

لباس نینجا

لباس نینجا یا بهتر هست بگویم هنر و ورزش نینجوتسو و فردی که این هنر ورزش را میداند نینجا نامیده میشود نین جوتسو به زبان ژاپنی یا نینجا یک هنر رزمی ژاپنی است که به معنای واقعی کلمه به معنای زیرزمینی است و تاکتیک ها راهبرد های و روش های جاسوسی جنگ های پنهانی غیر معمول و چریکی را آموزش می دهد.

نین جوتسو بدن و بدن را اساس فکر می داند و بدن انسان را برای استقرار روح تربیت می کند و این دو را هماهنگ میکند. اصول و فنون اساسی نینجوتسو به نظم در سرعت تعادل تمرکز قدرت زمان تنفس و کنترل نیاز دارند بدون این موارد بی استفاده هستند لباس نینجا پارس رزم مناسب این هنر رزمی می باشد که با کیفیت عالی بفروش می رسد.

لباس نینجا یک دست مشکی شامل یک ماسک سیاه کمربند مشکی شلوار و کفش است که از پارچه های نرم استفاده می شود هنگام حرکت نرم است. لباس اصلی نینجا بخشی به نام خردمندانه دارد. لباس نینجا شینوبی شو کوزو نام دارد. گره در لباس نینجا حرکت فرد را نرم و خاصیت انعطاف پذیری بیشتری به آن می دهد و برای جلوگیری از خونریزی هنگام آسیب دیدگی استفاده می شود اگر چه لباس نینجا به طور سنتی استفاده می شود اما این شب چراغ را می توان در زیر ماه یا دید بنابراین خاکستری یا قرمز استفاده می شود در شب.

لباس نینجا باید تیره مشکی پنهان و راحت باشد که حرکات نینجا را سریع و بی صدا انجام دهید. یک لباس پارچه از یک یقه سیاه شلوارهای باری سیاه و یک لباس مشکی نازک روسری مشکی روبان مشکی چکمه های مشکی یک تی شرت سیاه آستین بلند و دستکش سیاه تمام شلوارهای نینجوتسو صاف در مچ پا تنگ تر می شود که پاچه شلوار ایجاد سر و صدا نکند و لباس قابل گرفتن و گیر کردن به چیزی نباشد یک جفت دستکش مشکی مچ روی آستین ها شلوار درون چکمه های مشکی بلند.

یک نینجا ویژگی های منحصر بفردی دارد هوشیاری کامل سرعت عمل بالا ، پرش های بلند از ارتفاع مهارت های زنده ماندن مختلف پس از شکستگی شکستگی یا مسمومیت مارگزیدگی، تحمل بیدار ماندن و تحمل تشنگی و گرسنگی برای روزها و شب ها است. همچنین با توجه به فن آوری فریب مبارزه ای نشانه گیری پرتاب اشیا برنده بصورت دقیق انعطاف پذیری و قدرت بدنی برتر ، تکنیک تعادل در هر ارتفاعی پرش و تکنیک افتادن ، موجودات افسانه ای را خلق کردند. آنها برای انجام مأموریت خود و بازگشت به سلامتی در هر ماموریتی آموزش دیده اند.

لباس نینجا پسرانه دخترانه

لباس نینجا پسرانه دخترانه لباس مشكي لباس رسمی و فدراسیونی این ورزش است برای استئتار پنهان شدن در تمرين و عمليات هاي شبانه است. لباس سفيد براي كار و استئتار در طبيعت قطبی مانند مناطق برفي است. لباس آبي تيره براي استئتار مناطق سواحلي رودخانه يا دريا به كار مي رود. لباس چریکی: براي استئتار عمليات در جنگلها و مناطقي كه ترکیبی رنگی از زرد سبز قهوه ای مختلفي دارد استفاده مي شود لباس خاكي از اين لباس نيز در استئتار کیور صحرا یا مناطق كوهستاني استفاده مي شود.

در هنر و ورزش نینجا لباس در نين جوتسو از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا لباس نینجا به عنوان یکی از پایه های اصلی راهبرد نقش مهمی را ایفا می کند. یک نینجا کار مانند هر رشته هنر رزمی دیگری در بدن و ذهن اوست اما ظاهر و نمایان شدن شکل مبارز برای رقیب نیز مهم است ظاهر ذهنی ما را منعکس کند. نینجا راهی برای پنهان شدن است و همانطور که می دانید طبیعت محیطی است که وی در آن کار می کند. اما سنت ها نیز برای این مهم هستند ، زیرا مدرسه ای که نینجا ها در آن آموزش می بینند ، یک مدرسه سنتی است و این سنت است که می تواند آنها را در یک ساختار خاص قرار دهد و وسیله ای برای رشد آنها شود.

لباس نینجا چریکی رنجر

لباس نینجا چریکی رنجر علاوه بر اینکه یک نینجا باید به سرعت حرکت کند و بی صدا باشد نیاز دارد از دید دشمنان پنهان شود که از رنگ های مختلفی برای مناقق طبیعی گوناگون برای لباس نینجوتسو در نظر گرفته شده استفاده می شود که مهمترین آنها استئتار در جنگل و بیشه هست که به این نوع لباس، لباس نیجا چریکی و یا رنجر گفته میشود و با داشتن تم رنگ های قهوه ای روشن و تیره و سبز روشن و تیره و کمی مشکی کاملا بین درختان اختفا کرده و آماده ضربه زدن و غافلگیری دشمن می باشد.

نینجا نینجوتسو یک جنگجوی شجاع و یک شکارچی نمونه بود که هنرهای رزمی او با علوم پزشکی ، شیمی و روانشناسی ترکیب شده بود. آنها اعضای حساس بدن را می دانستند و می توانستند شخص را در سکوت کامل و در یک چشم به هم زدن بیهوش یا محو کنند.

تکواندو کاراته نینجا کمربند