026-34528395
پارس رزم

لباس نینجا

لباس نینجا عمده و تک فروشی با پارچه اصل فلامنت بدون رنگ دهی 3سه سایز بچگانه 5پنج سایز بزرگ سال

لباس نینجا یا بهتر هست بگویم هنر و ورزش نینجوتسو و فردی که این هنر ورزش را میداند نینجا نامیده میشود نین جوتسو به زبان ژاپنی یا نینجا یک هنر رزمی ژاپنی است که به معنای واقعی کلمه به معنای زیرزمینی است و تاکتیک ها راهبرد های و روش های جاسوسی جنگ های پنهانی غیر معمول و چریکی را آموزش می دهد.

نین جوتسو بدن و بدن را اساس فکر می داند و بدن انسان را برای استقرار روح تربیت می کند و این دو را هماهنگ میکند. اصول و فنون اساسی نینجوتسو به نظم در سرعت تعادل تمرکز قدرت زمان تنفس و کنترل نیاز دارند بدون این موارد بی استفاده هستند لباس نینجا پارس رزم مناسب این هنر رزمی می باشد که با کیفیت عالی بفروش می رسد.

لباس نینجا یک دست مشکی شامل یک ماسک سیاه کمربند مشکی شلوار و کفش است که از پارچه های نرم استفاده می شود هنگام حرکت نرم است. لباس اصلی نینجا بخشی به نام خردمندانه دارد. لباس نینجا بچه گانه شینوبی شو کوزو نام دارد. گره در لباس نینجا حرکت فرد را نرم و خاصیت انعطاف پذیری بیشتری به آن می دهد و برای جلوگیری از خونریزی هنگام آسیب دیدگی استفاده می شود اگر چه لباس نینجا به طور سنتی استفاده می شود اما این شب چراغ را می توان در زیر ماه یا دید بنابراین خاکستری یا قرمز استفاده می شود در شب.

 لباس نینجا باید تیره مشکی پنهان و راحت باشد که حرکات نینجا را سریع و بی صدا انجام دهید. یک لباس پارچه از یک یقه سیاه شلوارهای باری سیاه و یک لباس مشکی نازک روسری مشکی روبان مشکی چکمه های مشکی یک تی شرت سیاه آستین بلند و دستکش سیاه تمام شلوارهای نینجوتسو صاف در مچ پا تنگ تر می شود که پاچه شلوار ایجاد سر و صدا نکند و لباس قابل گرفتن و گیر کردن به چیزی نباشد یک جفت دستکش مشکی مچ روی آستین ها شلوار درون چکمه های مشکی بلند.

 یک نینجا ویژگی های منحصر بفردی دارد هوشیاری کامل سرعت عمل بالا ، پرش های بلند از ارتفاع مهارت های زنده ماندن مختلف پس از شکستگی شکستگی یا مسمومیت مارگزیدگی، تحمل بیدار ماندن و تحمل تشنگی و گرسنگی برای روزها و شب ها است. همچنین با توجه به فن آوری فریب مبارزه ای نشانه گیری پرتاب اشیا برنده بصورت دقیق انعطاف پذیری و قدرت بدنی برتر ، تکنیک تعادل در هر ارتفاعی پرش و تکنیک افتادن ، موجودات افسانه ای را خلق کردند. آنها برای انجام مأموریت خود و بازگشت به سلامتی در هر ماموریتی آموزش دیده اند.

لباس نینجا پسرانه دخترانه

لباس نینجا پسرانه دخترانه لباس مشكي لباس رسمی و فدراسیونی این ورزش است برای  استئتار پنهان شدن در تمرين و عمليات هاي شبانه است.
لباس سفيد براي كار و استئتار در طبيعت قطبی مانند مناطق برفي است.
لباس آبي تيره براي استئتار مناطق سواحلي رودخانه يا دريا به كار مي رود.
لباس چریکی: براي استئتار  عمليات در جنگلها و مناطقي كه ترکیبی رنگی  از زرد سبز قهوه ای مختلفي دارد استفاده مي شود
لباس خاكي از اين لباس نيز در استئتار کیور صحرا یا مناطق كوهستاني استفاده مي شود.
در هنر و ورزش نینجا لباس در نين جوتسو از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا لباس نینجا به عنوان یکی از پایه های اصلی راهبرد نقش مهمی را ایفا می کند. یک نینجا کار مانند هر رشته هنر رزمی دیگری در بدن و ذهن اوست اما ظاهر و نمایان شدن شکل مبارز برای رقیب نیز مهم است ظاهر ذهنی ما را منعکس کند. 
نینجا راهی برای پنهان شدن است و همانطور که می دانید طبیعت محیطی است که وی در آن کار می کند. اما سنت ها نیز برای این مهم هستند ، زیرا مدرسه ای که نینجا ها در آن آموزش می بینند ، یک مدرسه سنتی است و این سنت است که می تواند آنها را در یک ساختار خاص قرار دهد و وسیله ای برای رشد آنها شود.

نینجاها از دیرباز منبع جذابیت مردم در سراسر جهان بوده اند. نینجاها از منشأ اسرارآمیزشان گرفته تا مهارت های رزمی باورنکردنی شان به بخشی از فرهنگ عامه تبدیل شده اند. اما داستان واقعی پشت این جنگجویان افسانه ای چیست؟

نینجاها در قرن پانزدهم در ژاپن فئودالی شکل گرفتند. آنها در انواع هنرهای رزمی از جمله شمشیرزنی، تیراندازی با کمان و نبرد تن به تن آموزش دیده بودند. آنها همچنین در جاسوسی و خرابکاری مهارت داشتند و از مخفی کاری و مبدل برای نفوذ به اردوگاه های دشمن و جمع آوری اطلاعات استفاده می کردند. نینجاها اغلب توسط جنگ سالاران برای انجام ترور یا سایر عملیات های مخفی استخدام می شدند.

اسلحه مشخص نینجا شوریکن یا ستاره پرتاب کننده بود. این دیسک فلزی کوچک را می‌توان با دقت مرگباری از راه دور به سوی دشمن پرتاب کرد. نینجاها همچنین از شمشیر، خنجر و سایر سلاح ها در موقعیت های نبرد نزدیک استفاده می کردند.

لباس نینجا برای حداکثر مخفی کاری و تحرک طراحی شده بود. این شامل لباس های مشکی گشاد بود که از مواد سبک وزنی مانند پنبه یا ابریشم ساخته شده بود. لباس اغلب با گل یا خاکستر پوشانده می شد تا به نینجا کمک کند تا با محیط اطرافش ترکیب شود. نینجاها همچنین برای پنهان کردن هویت خود و محافظت از آنها در برابر شناسایی توسط دشمنان، ماسک می پوشیدند.

نینجاها به دلیل مهارت های رزمی و وفاداری به کارفرمایان خود بسیار مورد احترام بودند. با این حال، آنها همچنین به دلیل توانایی خود در انجام ترور بدون شناسایی بیم داشتند. در نتیجه، نینجاها اغلب به عنوان قاتلان بی رحم در فرهنگ عامه به تصویر کشیده می شدند، اگرچه این دور از واقعیت است. در حقیقت، نینجاها جنگجویان بسیار منظمی بودند که از قوانین سختگیرانه احترام و وفاداری به کارفرمایان خود پیروی می کردند.

امروزه، نینجاها هنوز به عنوان نماد قدرت و مهارت در محافل هنرهای رزمی در سراسر جهان مورد احترام هستند. در حالی که ممکن است دیگر به عنوان قاتل یا جاسوس به کار نروند، آنها همچنان داستان های شجاعت و فداکاری در انجام وظیفه را به مردم القا می کنند که از زمان های قدیم به نسل های مختلف جنگجو منتقل شده است.

لباس نینجوتسو

لباس نینجوتسو که یک هنر رزمی باستانی است که منشا آن ژاپن است. این نوعی مبارزه است که بر مخفی کاری، چابکی و فریب تمرکز دارد. نینجوتسو برای قرن ها توسط نینجاها، گروهی از جنگجویان که در جاسوسی و ترور تخصص داشتند، استفاده می شد.

تکنیک های نینجوتسو بر اساس اصول حرکت طبیعی مانند راه رفتن، دویدن، پریدن و بالا رفتن است. هدف استفاده از این حرکات برای غافلگیری و گول زدن حریف است. نینجوتسو شامل آموزش سلاح هایی مانند شمشیرزنی و تیراندازی با کمان نیز می شود.

تمرین‌کنندگان نینجوتسو یاد می‌گیرند که از محیط خود به نفع خود استفاده کنند. آنها یاد می گیرند که چگونه در سایه ها ترکیب شوند یا در یک دید ساده پنهان شوند. آنها همچنین یاد می گیرند که چگونه از تکنیک های حواس پرتی مانند بمب های دودزا یا پرتاب ستاره ها برای گیج کردن حریفان خود استفاده کنند.

نینجوتسو فقط در مورد مبارزه فیزیکی نیست. همچنین نظم ذهنی و آگاهی معنوی را آموزش می دهد. تمرین‌کنندگان یاد می‌گیرند که چگونه احساسات خود را کنترل کنند و در موقعیت‌های استرس‌زا آرام بمانند. آنها همچنین یاد می‌گیرند که چگونه از اطراف خود آگاه باشند و حرکات حریفان خود را پیش از انجام آن‌ها پیش‌بینی کنند.

نینجوتسو در سال های اخیر به دلیل حضور در فیلم ها و بازی های ویدیویی محبوب شده است. در حالی که این ورزش مانند کاراته یا جودو نیست، اما همچنان می توان آن را به عنوان نوعی دفاع شخصی یا ورزش انجام داد.

لباس نینجا چریکی رنجر

لباس نینجا چریکی رنجر علاوه بر اینکه یک نینجا باید به سرعت حرکت کند و بی صدا باشد نیاز دارد از دید دشمنان پنهان شود که از رنگ های مختلفی برای مناقق طبیعی گوناگون برای لباس نینجوتسو در نظر گرفته شده استفاده می شود که مهمترین آنها استئتار در جنگل و بیشه هست که به این نوع لباس، لباس نیجا چریکی و یا رنجر گفته میشود و با داشتن تم رنگ های قهوه ای روشن و تیره و سبز روشن و تیره و کمی مشکی کاملا بین درختان اختفا کرده و آماده ضربه زدن و غافلگیری دشمن می باشد.
نینجا نینجوتسو یک جنگجوی شجاع و یک شکارچی نمونه بود که هنرهای رزمی او با علوم پزشکی ، شیمی و روانشناسی ترکیب شده بود. آنها اعضای حساس بدن را می دانستند و می توانستند شخص را در سکوت کامل و در یک چشم به هم زدن بیهوش یا محو کنند.