026-34510497
پارس رزم

لباس کاراته

لباس کاراته

لباس کاراته برای ورزش کاراته است که در خود ژاپن این لباس را با نام دوگی کاراته گی میشناسند انواع مختلفی از لباس کاراته موجود است و می توان نوع های مختلف سفارشی آن را تولید کرد پارچه های پنبه ای برای گرفتن عرق ورزشکار بسیار مناسب هستند. لباس کاراته شباهت زیادی به مد جودو دارد ولی پارچه ای که برای دوختن برش استفاده می شود نسبت به پارچه جودو سبک ترند زیرا در کاراته یقه لباس بصورت مستقیم گرفته نمیشود با توجه به ماهیت کاراته و تکنیک های به کار رفته در آن دیگر نیازی به استفاده از پارچه های ضخیم و کلفت نیست از طرف دیگر گاهی اوقات مانند پیراهن تابستانی هستند که احتمال دارد در هنگام درگیری پاره شوند.

انتخاب نوع پارچه با توجه به سبک آن بسیار مهم است و در نهایت قیمت و کیفیت لباس را تعیین میکند لازم به ذکر هست که نوع برش پارچه و دوخته آن نباید حرکات رزمی دست و پا کارته کار را کند و سخت کند باید آزادی عمل کامل را داشته باشد. لباس کاراته عموماً از شلوار پیراهن و کمربند تشکیل شده و به طور گسترده ای در رنگهای متنوع موجود است اما رنگ استاندارد در همه کشورها سفید است.

اندازه لباس کاراته طوری باشد که انواع ضربه های دست و خصوصا لگد پا آزادانه بدون فشار مضاعف باشد، آستین لباس کاراته تا نیمه ساعد یا مچ باشد طول کمربند که در سایز پسرانه و مردانه هست بعد از دوبار گردش به دور کمر بین 20 تا 15 سانتی متر اضافه باشد عرض آن هم برای کاراته کارهای معمولی 5 و استاید 7 سانتی متر است. شلوار کاراته گشاد بالاتر از مچ و معمولا نیمه ساق است و در کاتا حرکات نمایشی کوتاه تر هم میشود استفاده کرد.

جنس لباس کاراته پارس رزم بزرگسال و پسرانه با وزن 400 از بهترین الیاف پنبه پلی استر گرم بوده دارای کیفیت دوخت ژاپنی با ماشین های ژاپنی و فیت تن ورزشکار می باشد ما به شما خاطر نشان میکنیم که برای شستشوی لباس هیچ مشکلی نخواهید داشت و میتوانید مکررا بعد از هر تمرین با آب داغ لباس را شستشو دهید بدون آسیب دیدگی و یا تغییر رنگ آن.

نام رسمی ژاپنی لباسی که در کاراته استفاده می شود دوگی یا کاراته گی است. مد کاراته شباهت زیادی به مد جودو دارد. اما موادی که برای برش پارچه استفاده می شود نسبت به پارچه جودو سبک ترند. به دلیل ماهیت کاراته و تکنیک های به کار رفته در آن دیگر نیازی به استفاده از پارچه های ضخیم و خام نیست.از طرف دیگر گاهی اوقات مانند پیراهن تابستانی به قدری نازک است که هنگام جنگ پاره می شود. کیفیت پارچه را پارچه ای که برای دوخت پارچه کاراته استفاده می شود تعیین می کند. نکته مهم این است که نوع پارچه برش خورده و دوخته شده آن به هیچ وجه نباید حرکت کاراته را محدود کند.

لباس کاراته تهران

لباس کاراته تهران و شهرستان و سبک های آن که کیوکوشین یکی از سبک های کاراته است که قابل کنترل نیست. این رشته از تعدادی عنصر حاصل از تجربیات اویاما و سایر فنون کاراته گرفته شده است. کیوکوشین از دو کلمه کیوکو (بالاترین، نهایت) و شین (حقیقت، روح) تشکیل شده است. کانون این رویکرد مبارزه واقعی ، نزدیک و بدون عقب نشینی است. کیوکوشین برای کاهش مقاومت حریف از ضربه دوم بطور متوالی با حداکثر نیرو استفاده می کند.

در این سبک کان زن ریو شوتوگان قابل کنترل کاراته این لباس برای استفاده روزمره بسیار مناسب و استاندارد است. درصد بالای پنبه در این لباس عرق بدن ورزشی را جذب کرده و در حین تمرین خنک می ماند. با توجه به تنوع زیاد محصولات جنگی با ویژگی های مختلف در بازار و به عنوان یک مارک پیشرو در تولید و توزیع محصولات هنرهای رزمی با کیفیت بالا ، بر واردات تجهیزات ورزشی با حساسیت رزمی فردی و کیفیت بالا. استراتژی کاهش کیفیت به جای تنظیم مناسب ترین قیمت است.

این مدل از سبک کاراته شیتوریو، وادوریو، گوجوریو یکی از بهترین پیشنهادات برای ورزشکاران مبارزحرفه ای منفرد است زیرا در کنار طراحی ، بهترین دوخت نیز از بالاترین کیفیت و دوام برخوردار است و یک محصول ایرانی است.

لباس کاراته پسرانه دخترانه

لباس کاراته به طور کلی از شلوار ، پیراهن و کمربند تشکیل شده است و به صورت گسترده در رنگ های متنوعی موجود است ، اما رنگ استاندارد در همه کشورها سفید است. کار با لباس کاراته باید آسان و راحت باشد ، باید حداقل نیمی از آستین پیراهن حریف را بپوشاند و نباید بلند شود.طول کمربند باید طوری انتخاب شود که پس از دو بار بستن کمر ، 15 سانتی متر اضافه شود. عرض کمربند باید 5 سانتی متر باشد مراقب باشید و شلوار باید به اندازه کافی بلند باشد حداقل 2/3 پا را بپوشانید و نباید به مچ پا برسد.

لباس کاراته پسرانه دخترانه کاراته پارس رزم350 گرم وزن دارد از بهترین الیاف پلی استر پنبه ای ساخته شده و از دوخت و کیفیت بسیار خوبی برخوردار است ، بنابراین به شما اطمینان می دهیم که علاوه بر پوشیدن لباس های با کیفیت و خوش تیپ ، از نظر لباس راحتی نیز دارید دوام راحت خواهد ماند و به کیفیت پارچه در شستشوی مکرر آسیب نمی رساند.

تکواندو کاراته نینجا کمربند