026-34510497
پارس رزم

قیمت تکواندو کاراته نینجا لباس رزمی


قیمت لباس تکواندو کاراته نینجا کنگفو پارس رزم به عنوان با سابقه ترین تولیدی لباس رزمی و اولین سایت اینترنتی لباس رزمی با رعایت اصول اساسی و اخلاقی فروش از جمله تضمین کیفیت تحویل کالا و اطمینان از بازگشت سریع کالا تلاش می کند تا بزرگترین مرجع فروش این کالاها در ایران باشد بنابراین بزرگترین هدف جلب اعتماد و رضایت مشتری است. شما میتوانید قیمت انواع لباس تکواندو لباس نینجا لباس کاراته لباس کنگفو را با سایز بندی های متفاوت در فروش جزئی و عمده با تماس تلفنی جویا شوید.

قیمت از لباس رزمی


قیمت تکواندو

قیمت تکواندو پارچه آن تعیین میکند هرچه کیفیت بالاتر باشد قیمت هم بالاتر میرود فاکتور بعدی دوخت آن است و چرخی که با آن تکواندو دوخته شده است تعداد دفعات دوخت زمان بیشتری میگیرد قیمت ان را نیز تغییر میدهد اندازه لباس پارچه بیشتری میبرد پس می بایستی مبلغ بالا تری را بپردازید.

قیمت کاراته

قیمت کاراته به اندازه هیکل شخصی که میخواد آن را انتخاب کند تعداد گل دوزی به دلیل حمل چند باره به شرکت گلدوزی و دریافت و قیمت طرح و نخ گلدوزی قیمت بیشتری را می طلبد گلدوزی های قسمت های مختلف بصورت جداگانه قبل سر هم کردن کل لباس انجام میگیرد.

قیمت نینجا

قیمت نینجا تعداد آن بسیار مهم است اگر بصورت عمده خریداری میکنید و از قبل سفارش دادید یعنی یک ماه زمان تحویل دارید قیمت کمتری را میپردازید تا درخواست لباس در لحظه ارسال سریع قیمت تکی بیشتر از عمده می باشد پس اگر فروشگاه هستید عمده درخواست کنید حتی شده 10 عدد اشکالی ندارد ما ارسال میکنیم.