026-34528395
پارس رزم

انواع وسایل و تجهیزات


انواع وسایل و تجهیزات لباس های رزمی مانند تکواندو کاراته نینجا کونگفو از جنس های مقاوم سبک که نسبت به هزینه ای و مدتی که مشتریان تصمیم دارند صرف کنن تنوع های را پیش روی آن ها قرار میدهد البته در مواردی جنس های حرفه ای تر ضخیم تر برای سفارشات ویژه و اساتید در نظر گرفته شده است معمولا سایز های لباس رزمی سه 3 سایز بچگانه و پنج 5 سایز بزرگ سال دوخته و عرضه می گردد. البته در مواردی سایز شش 6 بزرگ سال نیست بنا به سفارش مشتری قطعا تولید می گردد. ضربه گیر رزمی تکواندو کاراته نینجا کنگفو نیز با اندازه های گوناگون تولید میشود که دارای رنگ های روشن و تیره در هر درجه رنگی خواهد بود.

وسایل رزمی تکواندو نینجا کاراته

  • تجهیزات رزمی تکواندو نینجا کاراته
  • لوازم رزمی تکواندو نینجا کاراته
  • انواع رزمی تکواندو نینجا کاراته
  • وسایل رزمی تکواندو نینجا کاراته

وسایل رزمی تکواندو نینجا کاراته پارچه های رزمی امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی، انواع مختلفی پارچه برای تولید لباس رزمی وجود دارد. آگاهی از انواع پارچه ها از نظر مواد و طرح و راحتی ورزشکار از مهمترین الزامات طراحی و تولید لباس رزمی است. طراحان و تولیدکنندگان پوشاک رزمی باید از پارچه های مختلف آگاهی داشته باشند تا بتوانند پارچه مناسب محصول رشته رزمی مورد نظر خود را انتخاب کنند.

انواع رزمی تکواندو نینجا کاراته

انواع رزمی تکواندو نینجا کاراته پارچه تکواندو نخ و پنبه از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و از آن بسیار استفاده می شود. این پارچه هایی که برای دوخت تکواندو و کاراته استفده میشوند به پوست آسیب نمی رسانند و آلرژی ایجاد نمی کنند. این لباس ها اجازه جریان و تنفس هوا را می دهند ، بنابراین در هوای گرم خنک هستند. در حقیقت. پارچه های نخی ضخیم تر و گرمتر هستند و بدن را در سرما گرم نگه می دارند. از آنجا که این لباس ها پس از شستن از بین می روند، باید قبل از برش آنها را در آب خیس کنید. همچنین کیفیت مواد پوشش را بازیابی می کند. در صنعت الیاف پنبه معمولاً در محلول اکسید کننده سفید کننده خیس می شوند. تا زمانی که در محلول باقی بماند سفید و مطمئناً ماندگارتر خواهد بود. الیاف پنبه به چین و چروک بسیار حساس هستند. آنها بهترین استفاده را برای لباس های راحتی لباس های خانگی و کودکان دارند. این لباس ها نمی میرند اما اگر در یک مکان تاریک بمانند کنار می آیند.


لوازم رزمی تکواندو نینجا کاراته

لوازم رزمی تکواندو نینجا کاراته پارچه کاراته همانطور که می دانید ، انتخاب پارچه مناسب برای دوخت لباس کاراته بسیار مهم است باید با توجه به الگوی پارچه و نوع رشته ورزشی کاراته و سایز مورد نظر انتخاب شود پارچه ها با انواع مختلف پارچه کج راه فلامنت کاتا کتان کرباس چلوار که حتی نوع حرکات هم میتواند مشخص کننده انتخاب نوع خاصی از پارچه بشود. انواع پارچه طبیعی و مصنوعی برای دوخت کاراته استفاده می شود. الیاف طبیعی پارچه شامل پشم پارچه ابریشم و پنبه است. الیاف مصنوعی نساجی شامل ریون نایلون و پلی استر است. بسته به طرح و مدل آنها ، از انواع پارچه ها برای دوخت انواع مبلمان پرده ست آشپزخانه لباس و ... استفاده می شود.


تجهیزات رزمی تکواندو نینجا کاراته

تجهیزات رزمی تکواندو نینجا کاراته پارچه نینجا همان پارچه نخی است که در روز مره به آن گفته می شود. از خواص آن می توان به خنک کننده آرام بخش ضد حساسیت و سبک بودن برای حرکات سریع وظریف اشاره کرد. پارچه های پنبه ای به دلیل تبادل هوا ، گرمای بدن را از خارج منتقل می کنند و خنک کننده مناسب برای بهار و تابستان ایجاد می کنند. در طرح ها و رنگ های مختلف موجود است ، بسته به الیافی که برای ساخت آن استفاده می شود که قطعا برای پارچه نینجا رنگ مشکی مات مخصوص ماموریت های شبانه استفاده می شود ، سه نوع وجود دارد: طبیعی ، مصنوعی و مخلوط شده.